Otázky a odpovědi

FAQ

Ráda bych se zeptala, jestli se může přihlásit i 14 letá skautka, která mi pomáhá při vedení oddílu vlčat. Velmi ji to baví a ráda by načerpala další informace. Díky Renča

Ahoj Renčo, 

děkujeme za dotaz, věková hranice je bohužel 15 let. Snad skautce vydrží nadšení pro vedení a můžeme se na ní těšit na dalším ročníku!

Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, jaký většinou bývá průměrný věk účastníků. Díky! :)

Ahoj Kájo, 

průměr bych hádala kolem 24, ale vzhledem k velké rozmanitosti je průměr velmi zavádějící. Pro letošek je zatím medián asi 16, ale mnoho účastníků je i v kategorii 20-26. 

Snad Tě to neodradí a na podzim se můžeme těšit naviděnou!

Zdravím, na jaké číslo účtu mám zaslat účastnický poplatek? Díky za odpověď Hopsinka

Ahoj Hopsinko, 

informace o platbě brzy zašleme všem přihlášeným, pravděpodobně ještě do konce týdne. 

Díky za otázku a měj zatím krásný den!

Ahoj, jak si mám potvrdit registraci? A druhý můj dotaz se týká jedné skautky od nás ze střediska, která si dnes při registraci na PS teprve vytvořila účet ve SKAUTISu a propojený s oddílem ho bude mít až 12.5. Máme obě dvě zajištěné místo účastníka?

Ahoj Leni, 

omlouvám se za trochu opožděnou odpověď, nicméně, registrace už Ti byla potvrzena. A pokud jde o slečnu se jménem Nováková A, má také účastnické místo. 

S pozdravem, 

Martina

Ahoj, když jsem zadala, že o ubytování nestojím a situace se změnila, je možné to ještě řešit? díky moc :)

Ahoj, 

popravdě preferujeme, když se všichni účastníci zúčastní kompletního programu včetně ubytování, proto ani možnost registrace bez ubytování nebyla. Ubytování budeš mít tedy zajištěno, žádný strach. 

S pozdravem a přáním krásného dne,

Martina

Ahoj. Je nějaká šance se dostat třeba na nějaké přednášky, workshopy nadlimitně? Kapacita se fakt strašně rychle zaplnila :-(

Ahoj Meico!

Ano, možnosti tu jsou. Můžeš zkusit štěstí a přihlásit se jako náhradník, těch je nicméně nyní poměrně hodně. Další možnost je přihlásit se do servistýmu a pomoci nám s organizací. Servisáci budou pomáhat i v průběhu vzdělávacích programů a budeme se snažit maximálně zohlednit jejich preference, přestože zaručit to nemůžeme. 

Zvaž to, rádi Tě na akci uvídme. 

S pozdravem za celý tým PS,

Martina

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zeptejte se.

Pro položení otázky se musíte přihlásit přes skautIS.