Program

Program semináře

Kategorie

Tábor prakticky

  • Kategorie: Tábor VaS
  • Délka: 75 minut
  • Kapacita: 30
Lektoři
Dana Tarantová (Komtesa)

Přesunula jsem se z města na ves do Krušných hor a užívám si s rodinou krás nádherné pohraniční krajiny. Pracuji taktéž na vrcholku kopců v jednom horském centru, kde se zaměřuji na cestovní ruch, projekty, němčinu a programy pro školní kolektivy. Vedu svou šestku světlušek v oddíle Sedmikrásek v Mostě, jsme nový oddíl, s vedením oddílu jsme skvělá parta žen a moc nás to baví. Světlušky vedu dohromady již 10 rokem, předtím jsem působila v Neštěmicích. Vždy jsem byla skautsky aktivní, příprava expo stánku na Jamboree v Anglii 2007, práce v kontingentu Roverway 2009, práce na nových stezkách VaS, členka Odboru vlčat a světlušek od roku 2010, velitelka štábu ZVaS od roku 2016.

Popis

Praktické zkušenosti na tábor pro VaS. Jaké programy zvolit, jaký režim dne, dynamika tábora. Na co si dát pozor, co nepodcenit.

Tábor je nejdůležitější součást skautského roku, přijďte si pro tipy a triky na tábor, jak poskládat programové aktivity, jakou náročnost programu zvolit, specifika vlčat a světlušek na táboře, kdy začít s plánováním. Součástí programu bude i sdílení zkušeností s ostatními vedoucími. Přines sebou fotografie z tábora, zpracované táborové hry, nápady na táborové hry a činnosti.