Program

Program semináře

Kategorie

Setkání s OVaSem

  • Kategorie: Celoroční činnost
  • Délka: 60 minut
  • Kapacita: 30
Lektoři
Jan Schovánek (GrosS)

Naleznete mě v séónijské pahorkatině obklopeného džunglí a vlčaty. Již řadu let vedu koedukovaný oddíl v Suchdole nad Odrou a zastávám funkci zástupce vedoucí střediska a výchovného zpravodaje. V neposlední řadě přispívám sebou jakožto člen odboru vlčat a světlušek. Vlčáctví je pro mě krásná velká hra plná dobrodružství, přátelství a pevného řádu.

Jana Vytásková (Ferda)

Jsem vedoucí odboru benjamínků, vlčat a světlušek. Praktickou zkušenost mám s vedením všech 3 nejmladších věkových kategorií ze střediska v Prostějově. Nejvíce se ale zabývám kategorií benjamínků, kterou mám v rámci odboru na starosti.

Dana Tarantová (Komtesa)

Přesunula jsem se z města na ves do Krušných hor a užívám si s rodinou krás nádherné pohraniční krajiny. Pracuji taktéž na vrcholku kopců v jednom horském centru, kde se zaměřuji na cestovní ruch, projekty, němčinu a programy pro školní kolektivy. Vedu svou šestku světlušek v oddíle Sedmikrásek v Mostě, jsme nový oddíl, s vedením oddílu jsme skvělá parta žen a moc nás to baví. Světlušky vedu dohromady již 10 rokem, předtím jsem působila v Neštěmicích. Vždy jsem byla skautsky aktivní, příprava expo stánku na Jamboree v Anglii 2007, práce v kontingentu Roverway 2009, práce na nových stezkách VaS, členka Odboru vlčat a světlušek od roku 2010, velitelka štábu ZVaS od roku 2016.

Popis

Řešíte s oddílem, smečkou či rojem aktuálně nějaký problém a máte pocit, že zrovna my bychom vám mohli poradit? Chcete se zeptat na cokoliv, co se týká světlušek, žabiček či vlčat? Zajímá vás náplň práce OvaSu? Nebo dokonce uvažujete, že byste nám s něčím rádi pomohli? Pak je tento program určen právě pro vás.