Tým

Vedoucí akce

Jméno:

Jakub Pěnička

Přezdívka:

Barbušák

Věk:

32 let

Funkce v Junáku:

volený člen KRJ

Další současné funkce v Junáku:

vedoucí střediska

Domovské středisko:

ÚTA Nové Město nad Metují

Něco o mně:

Spolu s manželkou, která je rovněž „skautsky postižená“, vychováváme dva nastávající skautské vedoucí – Aničku (4 roky) a Toníka (rok). Zároveň jí vypomáhám s vedením oddílu v Provodově-Šonově a vedu tábory tohoto oddílu. Když už zrovna neskautujeme, věnujeme se přípravě aktivit pro děti od nás z ulice. Kromě skautské i mimoskautské výchovy mládeže jsem rád za chvíle strávené na kanoi, kole, volejbalovém kurtu, nad dobrou knihou či skleničkou vína. Dříve jsem hrával Dračí doupě, ale už nějak není kdy a s kým. Mám rád, když mají věci svůj řád, dělají se správně a dotáhnou se do konce.

Stručný skautský životopis:
2003 – 2004 + 2015 – 2017 lodivod oddílu Albatros
2005 + 2012 – 2014 zástupce kapitána oddílu Albatros
2006 -2012 kapitán 1. oddílu Albatros
2015 – 2018 zástupce vedoucí oddílu Šonov
od 2013 vedoucí střediska ÚTA Nové Město nad Metují
od 2017 volený člen KRJ

 

2014 – hlavní pořadatel krajského kola ZVaS
2016 – hlavní rozhodčí celostátního kola ZVaS
2017 – 2019 – velitel krajských kol závodů

2002 – Čekatelská zkouška
2004 – Vůdcovská zkouška
2006 – Kapitánská zkouška


Zástupce vedoucího akce

Jméno:

Martin Rydlo

Přezdívka:

Rudolf

Věk

32 let

Funkce v Junáku

oddílový rádce ve 2. oddíle Skarabeus Kladno

člen Skautské ochranné služby

Domovské středisko:

ÚTA Nové Město nad Metují

 

 

 

 

Něco o mně:

Jsem již třetí generace v naší rodině, která se zapojila do Junáku. Členem Junáku jsem od roku 1993, kdy jsem nastoupil do 1. oddílu vodních skautů Albatros v Novém městě nad Metují. Jsem profesně informatik se zaměřením na počítačové sítě a produkty Microsoft. Aktuálně pracuji v Nemocnci na Homolce v Praze jako Administrátor IT.

V roce 2016 jsem se znovu zapojil do činnosti v organizaci a beru velké akce jako osobní výzvu. V roce 2017 jsem se stal členem Skautské ochranné služby. Jsem oddílovým rádcem ve 2. oddíle Skarabeus Kladno, kde se věnuji družině světlušek. V roce 2019 jsem si začal dodělávat skautské vzdělání a začal jsem tím, že jsem úspěšně složil "Čekatelskou zkoušku".

 


 

Vedoucí servisního týmu

Jméno:

Jiří Joneš

Přezdívka:

Bow-Dee

Věk:

22 let

Funkce v Junáku:

Oddílový rádce

Domovské středisko:

ÚTA Nové Město nad Metují

 

  

 

Něco o mně:

Jsem členem Junáku od roku 2007. Po maturitě na Jiráskově gymnáziu v Náchodě jsem nastoupil na Fakultu Chemicko-Technologickou na Univerzitě v Pardubicích, kde jsem v září 2018 neúspěšně ukončil studia.

Od října 2018 pracuji jako technik ve firmě zabývající se obráběním, svářením a měřícími přístroji na zhutnění zeminy. Mám na starosti zakázky, materiál, expedici a sklad.

Rád hraji na kytaru, pracuji s kůží, dřevem a železem, dělám do Larpů a v pátek a sobotu si rád s kamarády zaskočím posedět.

Ananas na pizzu patří...

 


 

IT-servis na akci

Jméno:

Daniel Šefc

Přezdívka:

Hipo

Věk:

19 let

Funkce v Junáku:

Oddílový rádce

Domovské středisko:

ÚTA Nové Město nad Metují

 

Něco o mě:

Jsem studentem čtvrtého ročníku informačních technologií se zaměřením na multimédia a webdesign. Ve svém volném čase se věnuji našemu frisbee týmu a sportu obecně, rád sleduji fotbalové zápasy. Jsem filmový a seriálový fanoušek. Rád trávím čas se svými kamarády, jak ze skautu, tak i ze svého okolí. Miluji akci Tři jezy.

Stručný skautský životopis:

V roce 2012 jsem se přidal do oddílu vodních skautů v Novém Městě nad Metují, kde jsem byl členem posádky Jestřábů. Později jsem si zkusil funkci člunaře, ze které jsem se v roce 2015 dostal k vedení našich vlčat. Jako lodivod jsem u vlčat působil 2 roky. Teď jsem tak trochu na volné noze, občas zaskočím nebo se jdu podívat na družinovku a snažím se pomáhat současnému vedení.